ГоловнаВійськова технікаПакистан продовжує озброювати Україну, незважаючи на допомогу росії

Пакистан продовжує озброювати Україну, незважаючи на допомогу росії

Влада Пакистану продовжує постачати озброєння Україні. При цьому Ісламабад просить допомоги у москви у модернізації авіаційних двигунів і з кінця квітня планує отримувати російську нафту за зниженими цінами.

Подробиці

У квітні з порту Карачі до Європи вирушать 230 контейнерів із військовим вантажем. Однак це не буде прямим постачанням в Україну.

Наголошується, що зазвичай пакистанська зброя та техніка, яка призначені для ЗСУ, доставляються до німецьких та польських гавань, а вже звідти їдуть в Україну. Пакистанські судна, що перевозять зброю, часто плавають під американським або європейськими прапорами.

Найімовірніше, так Пакистан намагається закамуфлювати надання військової допомоги Києву. Акцент робиться на тому, що пакистанська зброя постачається європейським країнам. А куди воно пішло потім – Ісламабад не хвилює.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: