ГоловнаВійськова технікаВ Україні створили універсальний всюдихід для аграріїв та ЗСУ

В Україні створили універсальний всюдихід для аграріїв та ЗСУ

Українські інженери не перестають дивувати власними розробками. Нещодавно прес-секретар Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого виступив з повідомленням стосовно успішного випробування нового багі. Транспортний засіб предназначено для аграріїв, щоб вони мали змогу вільно пересуватися малопрохідними ландшафтами.

В Україні створили універсальний всюдихід для аграріїв та ЗСУ

Багі «ОКМ» розроблено для сільськогосподарських робіт. Транспорт вже пройшов випробування в польових умовах за вимогами безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин.

Транспортний засіб є універсальним всюдиходом. Він швидкий, має високу прохідність та зручний в маневруванні. Його можуть використовувати як для сільськогосподарських потреб, так і для туристичних. Але найголовніше, що такий транспорт чудово підійде для Збройних Сил України.

Випробування нового транспортного засобу здійснювалося на підприємство ТОВ «Креатив Пром Інжиніринг».

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: