ГоловнаВійськова технікаНа фронті помітили американські бронеавтомобілі Oshkosh M-ATV

На фронті помітили американські бронеавтомобілі Oshkosh M-ATV

Останнім часом заголовки ЗМІ повідомляють про появу на фронті американських бронеавтомобілів Oshkosh M-ATV. Дані авто класу MRAP мають серйозний броньований захист від куль та осколків та протимінний захист завдяки днищу в формі літери V. Американські військовослужбовці використовували техніку під час операцій на ближньому сході, де Oshkosh M-ATV зарекомендували себе якнайкраще.

На фронті помітили американські бронеавтомобілі Oshkosh M-ATV

Екіпаж бронеавтомобіля складає 5 осіб. Оператор займає окреме місце біля кулемета з 7,62-мм, гранатомета 40-мм або крупнокаліберного кулемета 12,7 мм Browning M2. Звісно, що автомобіль передбачає і дистанційне управління.

Відомо, що американці використовувати ці авто під час війни в Афганістані. Адже дана модель могла пройти крізь будь-які перешкоди та зберегти життя екіпажу. Вартісь однієї такої машини складає $470 000.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: