ГоловнаВійськова технікаНа українському полігоні помітили польські танки PT-91 Twardy

На українському полігоні помітили польські танки PT-91 Twardy

Україна отримала обіцяні раніше польські танки PT-91 Twardy. До соціальних мереж потрапило відео, на якому помітно переміщення цієї броньованої техніки західним полігоном України. Число отриманих танків наразі невідоме.

Подробиці

Про передачу Україні PT-91 Twardy Київ та Варшава домовилися у лютому цього року. Раніше повідомлялося, що українці можуть одержати близько 60 таких танків.

PT-91 Twardy є ліцензійним варіантом танків Т-72. Тим часом у словацькому оборонному відомстві повідомили, що партію із 13 винищувачів МіГ-29, анонсованих для передачі на допомогу ЗСУ, відправлено в Україну. Також Братислава обіцяла виділити два ЗРК «Куб».

Подібна підтримка дуже потрібна Києву напередодні можливого контрнаступу. На думку спікера ВЗСУ Юрія Ігната, у разі втрати контролю над повітряним простором українські війська не зможуть узяти гору у конфлікті.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: