ГоловнаВійськова технікаУкраїна отримала японські позашляховики і іншу військову техніку

Україна отримала японські позашляховики і іншу військову техніку

Японські сухопутні сили самооборони (JGSDF) нададуть Україні 100 легких позашляховиків, які допоможуть нашим військовим воювати проти Росії.

Подробиці

Місцеві ЗМІ повідомили, що 24 березня в Міністерстві оборони відбулася церемонія передачі, на якій були представлені два півтонні позашляховики Type 73 Kogata.

Під час церемонії віце-міністр оборони Японії Тосіро Іно передав Послу України Сергію Корсунському документ із переліком трьох типів транспортних засобів, що входять до складу пожертви.

Окрім Kogata, Японія також надасть транспортні засоби високої мобільності Kohkidosha та гусеничні самоскиди Morooka.

«Ми сподіваємося, що вторгнення закінчиться якнайшвидше і повернеться мирне повсякденне життя», — сказав Іно. «Ми надамо стільки підтримки, скільки зможемо».

Відповідно до Закону про сили самооборони, транспортні засоби, які використовуються SDF, не можуть бути передані безпосередньо безкоштовно. Отже, спочатку транспортні засоби повинні бути визнані старими, які більше не використовуються, перш ніж їх відправити за кордон.

Пожертвування, яке також включає в себе 30 000 продовольчих пайків, надійшло в той момент, коли уряд Японії прагне полегшити процес передачі військового обладнання відповідно до нової політики національної безпеки.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: