ГоловнаВійськова технікаЯк виглядає модифікований КрАЗ, що відправився до підрозділів ППО

Як виглядає модифікований КрАЗ, що відправився до підрозділів ППО

Нещодавно в центрі Києва біля мерії виставили військовий всюдихід КрАЗ-255Б1. Це одна з двох машин, які волонтер Роман Пастушенко придбав для потреб ППО. І на кабінах, і на корпусах КрАЗів викарбувані імена наших захисників, які героїчно загинули на передовій, це – Олександр Чуйко та Дмитро Доманов.

Як виглядає модифікований КрАЗ, що відправився до підрозділів ППО

Відомо, що кременчуцький позашляховик був придбаний у Фінляндії за 12 тисяч євро. На удосконалення автомобіля пішли місяці. Майстри працювали з паливною системою, силовою та пневматичною системами, поставили новий акумулятор та модернізували кабіну.

Техніка раніше використовувались, як ПМП (понтонно-мостовий парк) і тому прибули без кузовів. Тому для всюдиходів побудували два фургони – справжні мініквартири площею 13 квадратних метрів кожна. Кузов має високу теплоізоляцію, склопакети, газ, водопровід і навіть душ. Також волонтер пригнав з Фінляндії ЗІЛ-131 Kuuma, який уже отримала одна з частин ППО.

Як виглядає модифікований КрАЗ, що відправився до підрозділів ППО

Загальна вартість трьох машин обійшлась в 1 755 000 грн. Для завершення проєкту КрАЗ потрібно зібрати трохи понад 475 тис. грн. Тож волонтери просять усіх охочих долучитись.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: