ГоловнаВійськова технікаПортугалія відправить в Україну танки Leopard 2

Португалія відправить в Україну танки Leopard 2

Влада Португалії прийняла остаточне рішення, щодо відправлення бойових німецьких танків Leopard 2 в Україну. Про це заявила прем’єр-міністр Португалії Антоніу Кошта.

Подробиці

За її словами, португальське керівництво країни зараз працює над реалізацією цього рішення. Проте їх кількість поки що не уточнюється.

Очікується, що важку техніку Збройні сили України отримають приблизно наприкінці березня. Однак процес передачі озброєння може затягнутися через те, що Португалія повинна отримати з боку Німеччини деталі для відновлення танків, що вийшли з ладу.

Нагадаємо, що в січні після тиску з боку союзників по НАТО керівництво ФРН погодилося передати Києву німецькі танки Leopard 2. Відразу після цього президент США Джо Байден заявив про передачу Києву 31 танк Abrams M1. При цьому в Білому домі заявили, що їхнє відправлення займе «кілька місяців».

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: