ГоловнаПравилаЯк українські водії можуть отримати штраф до 16 000 грн у Німеччині

Як українські водії можуть отримати штраф до 16 000 грн у Німеччині

З початку війни до Європи виїхало більше 7 мільйонів українців, з них у Німеччині прихисток знайшли близько 900 тисяч громадян України. Українців, що перетнули кордон з Німеччиною на автомобілях, закликають переглянути правила-дорожнього руху аби уникнути неприємних сюрпризів у вигляді штрафів за порушення ПДР.

За що та скільки заплатить порушник правил дорожнього руху в Німеччині

Від 860 грн та до 16 000 грн може заплатити за власну неуважність водій транспортного засобу в Німеччині.

Мінімальний штраф у розмірі 20 євро (близько 860 грн) отримає водій за недотримання дистанції. У разі паркування в недозволеному місці (узбіччя, місце для інвалідів) ваш гаманець стане менший на 55 євро, що складає приблизно 2 200 грн. Якщо ваше припарковане авто буде перешкодою для карети швидкої допомоги – це коштуватиме вам 100 євро (майже 4 000 грн).

Якщо радар контролю швидкості зафіксує перевищення допустимої норми на 16-20 км/год, то прихильників “поганяти” оштрафують на 70 євро (2 800 грн). Варто пам’ятати, що допустима швидкість пересування містом у Німеччині – це 50 км/год. У разі підвищення швидкості авто на 40 км/год та вище, штраф складатиме 400 євро, що становить 16 000 грн.

За обгін в зоні забороненого знаку правопорушник заплатить 150 євро (6 000 грн). За рух аварійною смугою необхідно сплатити 200-320 євро (8 000 – 12 000 грн).

В Німеччині, як і в Україні сувора заборона на користування мобільним телефоном за кермом. Щоправда закони Німеччини суворіше, адже вам можуть виписати штраф навіть за те, що ви тримали телефон у руках перебуваючи у заведеному авто. За це ви можете сплатити від 110 євро, що еквівалентно 4 4000 грн.

Щоб перетнути перешкоду чи розвернутися українці дозволяють собі виїжджати на узбіччя, проте в Німеччині це під суворою забороною і карається у розмірі 100 євро (4 000 грн). Таку ж суму заплатить водій, що має гучну систему вихлопу.

Убезпечте себе від неприємностей – перегляньте правила дорожнього руху.

Будьте уважні на дорозі!

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: