ГоловнаПорадиПоліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в Україні

Поліція розповіла про нові схеми викрадення автомобілів в Україні

Фахівці зазначають, що викрадення автомобілів в Україні стало дедалі більш організованим, з використанням сучасниз засобів електронного злому. Один із поширених методів – код-грабер.

Подробиці

Цей пристрій відключає охоронну систему автомобіля, відчиняє двері та багажник, знімає блокування двигуна. Викрадачеві залишається тільки сісти в автомобіль і поїхати. Поліція повідомляє, що автозлодії найчастіше діють на парковках біля магазинів, супермаркетів, гаражів і у дворах. Важливо своєчасно повідомляти про викрадення, оскільки швидке реагування поліції може сильно полегшити розшук.

Щоб убезпечити свій автомобіль, рекомендується вибирати парковки з відеоспостереженням або зберігати машину в гаражі з сигналізацією. Додатково можна встановити пристрої, що блокують двері, двигун і коробку передач. Також рекомендується використовувати GPS-трекер, який допомагає швидко визначити місце розташування автомобіля.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: