ГоловнаДВЗНовий квадратний Hyundai Santa Fe показали в практичній версії пікапу

Новий квадратний Hyundai Santa Fe показали в практичній версії пікапу

Презентація абсолютно нового Hyundai Santa Fe відбулася всього п’ять днів тому, але незалежні дизайнери вже приступили до різноманітних інсинуацій щодо його кузова. Автомобіль, що отримав оквадрачений кузов, виявився відмінною відправною точкою для того, щоб продемонструвати його, але вже в новій іпостасі. Наприклад у практичному і водночас із цим утилітарному варіанті – пікап.

Подробиці

Рендери Santa Fe Pick Up підготували автомобільні художники зі студії Digimods Design.

Секрет перетворення 4,8-метрового кросовера в машину, здатну перевозити нестандартні для подібного виду техніки вантажі, виявився простий: «паркетнику» розтягнули колісну базу, зменшили двері, а простір, що залишився позаду віддали під вантажну платформу, попутно взувши його в «грязьові» покришки.

Hyundai Santa Fe

Незважаючи на урізану корму, пікап зберіг основні елементи дизайну нового покоління кросовера, включаючи H-подібні ліхтарі, а також напис Santa Fe над ними.

Hyundai Santa Fe

Зрозуміло, що випускати такий автомобіль Hyundai не планує. Santa Fe завжди був заявлений як середньорозмірний кросовер і ним він із ймовірністю 99,9% залишиться.

Hyundai Santa Fe

Більш того, у компанії вже є машина подібного типу, причому користується непоганим попитом від ринку до ринку пікап Santa Cruz. Він більший за «Санта Фе» і відмінно заповнює собою цю нішу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: