4 помилки автомобілістів, які призводять до появи іржі

Підпишись на нас:

Поява іржі на кузові є болючою темою для кожного власника автомобіля, адже це є справжнім випробуванням для нервової системи та сімейного бюджету. Всі поважні водії знають, що вирішувати це питання необхідно на ранньому етапі, поки ремонт є менш затратним. Але найкращим виходом з ситуації буде попередити процес корозії завчасно.

Тому пропоную розглянути найбільші помилки, яких допускають водії.

Помилка перша: неправильне нанесення антикору

Прийнято вважати, що нанесення антикора – це елементарний процес, що не вимагає особливих знань та навичок, але це не так. Перед використанням антикора необхідно ретельно промити та просушити кузов авто, адже наявність бруду у поєднанні з антикором може спровокувати розвиток іржі.

Помилка друга: неправильне нанесення плівки

Звісно, ви можете здійснити наклеювання вінілової плівки на кузов і самостійно, але для цього треба дотримуватися певних правил. Якщо під плівку в процесі наклеювання потрапить бруд, вода, пил чи інші реагенти – це спричинить розвиток корозії.

Помилка третя: неправильне встановлення захисту двигуна

Не рекомендується самостійно встановлювати захист картера, адже недосвідчений майстер може порушити обмін повітря під капотом. А це загрожує тим, що маса гарячого газу всередині автомобільного кузова буде стабільно вищою за норму. Це може стати початком розвитку іржі.

Помилка четверта: ігнорування проблем

Банальна неуважність до свого транспортного засобу може стати фатальною. Іржа на кузові – це привід для серйозного занепокоєння. Тому рекомендуємо якомога частіше проводити огляд свого автомобіля, щоб подовжити йому життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: