5 марок автомобілів, які швидко роблять власника біднішим

Підпишись на нас:

Автомобіль у 2023 році це не розкіш, а необхідність. На жаль, утримання особистого транспорту є справою не дешевою. Чим більше років машині, тим більше вона потребує догляду, і тим менше стає гаманець власника.

Ми вирішили розглянути 5 марок найбільш дорогих в обслуговуванні автомобілів.

BMW

Експерти підрахували, що за 10 років власники BMW в середньому витрачають на технічне обслуговування майже 18 тисяч доларів. Найдорожче власникам цієї марки обходиться заміна ГРМ та демпферного шківа колінвала.

Mercedes-Benz

В середньому за 10 років господарі Mercedes витрачають на обслуговування авто близько 13 тисяч доларів. Щороку сума витрат коливається від 1000 доларів. В українських СТО найдорожче власникам Mercedes-Benz обходиться заміна ГРМ, впускного колектора разом з колектором, а також заміна гальмівної рідини.

Cadillac

За 10 років експлуатації господарі автомобілів Cadillac витрачають на технічне обслуговування до 12,5 тисяч доларів. Найбільше грошей залишають у сервісі за заміну гальмівних колодок.

Volvo

Ситуація з автомобілями Volvo є аналогічною до Cadillac. За 10 років власники цієї марки витрачають на ремонт близько 12 тисяч доларів. До найболючіших точок належать: свічки, гальмівні колодки, гальмівна рідина.

Audi

Витратна, але популярна в Україні модель автомобілів Audi є болючою для гаманця свого власника. Не менше 12 тис доларів обійшлося для власника Audi утримання автомобіля за 10 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: