ГоловнаПравилаВодіїв штрафують за колір автомобіля: що відомо

Водіїв штрафують за колір автомобіля: що відомо

Часто водії, щоб зекономити власні кошти, не звертаються до автомобільних ательє, а тюнінгують автомобіль власноруч.
Водіїв штрафують за колір автомобіля: що відомо

І в цьому немає нічого протизаконного, однак потрібно знати, де закінчуються межі, котрі не несуть за собою жодних наслідків. Адже один невірний рух і власнику тюнінгованогт автомобіля може загрожувати чималий штраф.
Юрист нагадав, що згідно з вимогами чинного законодавства, при фарбуванні кузова слід внести про це відповідні відомості до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

У разі невідповідності цих даних та зовнішнього вигляду автомобіля – поліція може притягти власника транспортного засобу до адміністративної відповідальності за ч. 6 ст. 121 КУпАП. За це водієві випишуть штраф у розмірі 850 гривень.

Отже, самостійно змінити колір кузова можна, однак важливо не забути замінити документи. Зробити це можна у будь-якому сервісному центрі МВС.

Для заміни кольору автомобіля потрібно:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • техпаспорт на авто;
  • при необхідності довіреність.

У МВС наголошують, що водіям не потрібно змінювати документи, якщо автомобіль лише змінив свій відтінок, наприклад, з темно-синього в синій. Якщо кольори два, то основним вважатиметься той, який займає понад 50% видимої частини кузова.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: