На звалищі знайдено унікальний ЗАЗ в авіаційному стилі

Підпишись на нас:

Хтось вважає його чудовим, хтось чудернацьким, але можна сказати однозначно, що цей автомобіль унікальний в своєму роді. Він привертає увагу оригінальним дизайном. В мережі кажуть, що саморобний автомобіль дуже схожий на мультиплікаційний прототип — машину кота Леопольда.

На задній панелі вказано, що це витвір В’ячеслава Сергійовича Крилова з абревіатурою «КВС». Створено його в 1988 році. Зараз машина виглядає чудернацько, а в ті часи вона була досить стильною. В її дизайні використано пласкі панелі кузова, клиноподібний профіль, висувні фари. До речі, фари є нерухомими секціями кузова. Їх можна піднімати та опускати тільки вручну з зовнішньої сторони.

Передня частина автомобіля на болтах. Її можна легко демонтувати. В результаті вийде багі. Можна вважати авто 2в1. Задні ліхтарі від «Запорожця», зроблені з двох комплектів та трансформовані, що й не відразу здогадатися про їх походження.

Авто завелося не з першого разу

Автомобіль є симбіозом з деталей ЗАЗ-968М та ВАЗ-21081. Від «Запорожця»: ходова частина, задня та передня підвіска, гальма. Спочатку авто було оснащено двигуном від ЗАЗ-968М потужністю 40 к.с., а потім його замінили на карбюраторний 4-циліндровий двигун від ВАЗ-21081 об’ємом 1,1 л.

В 1988 це був стильний дизайн

До речі, систему збільшення потужності було доопрацьовано. Спочатку з новим двигуном потужність складала 54 к.с. Над карбюратором розробник встановив  електричний вентилятор. Він створював додатковий тиск повітря. Це повинно було покращувати показники, проте є думка, що там були й інші інженерно-технічні напрацювання.

В дизайні автомобіля використано скляний дах, що міг зніматися. В оформленні салону прослідковується авіаційний стиль з використанням різноманітних тумблерів, приладів радянських літаків.

Автомобіль цей не є раритетом, за яким доглядають та є гарантоване гаражне зберігання. Навпаки, його знайшли на звалищі, де він простояв 15 років. Завести машину було складно, але проїхати в будь-якому випадку не вийшло, бо виявилися проблеми з коробкою передач та зчепленням.

Розробник машини за кермом: В'ячеслав Сергійович Крилов

Автомобіль знайшли блогери. Вони хочуть її відновити та поставити до музею або виставлять на продаж. До речі, розробника автомобіля вдалося знайти. Йому зараз 81 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: