Заарештували та вручили повістку пішоходу, що порушив ПДР: скандал у Львові

Підпишись на нас:

Самосуд на Львівщині призвів до виплати постраждалому громадянину 20 000 грн. Львівський поліцейський затримав пішохода, одягнув на нього наручники, привіз до фільтраційного центру, вручив повістку та оштрафував на 255 гривень. Однак пішохід виявився невинним, а тому суд компенсував йому кошти.

Заарештували та вручили повістку пішоходу, що порушив ПДР: скандал у Львові

Інцидент трапився 5 жовтня у Львівській області. Громадянин вигулював собаку, до нього підійшли представники правоохоронних органів та потребували документи. В чоловіка при собі їх не було, а тому поліціянти почали з ним грубо спілкуватись, одягом наручники та повезли до фільтраційного центру. Весь час представники правоохоронних органів грубили чоловіку та погрожували повісткою. В дільниці чоловіку виписали штраф та повістку, а потім відпустили додому.

Після цього громадянин звернувся із позовною заявою до суду. Він просив стягнути з держави на його користь 100 000 гривень як компенсацію моральної шкоди. Чоловік пояснив, що після такої «пригоди» в нього погіршилось здоров’я і йому довелось викликати карету швидкої.

Городецький районний суд Львівської області дійшов висновку, що немає доказів щодо порушення громадянином ч.1 ст.127 КУпАП, котру інкримінували поліціянти. Суд скасував даний штраф, а також погодив виплату чоловіку 20 000 грн моральної шкоди.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Ха ха ха. Менты они и в африке менты. Сейчас у каждого прчти есть свой адвокат которому можна позвонить и решить любую противоправную деятельность. Менты так и не пончли что страна изменилась. И Украина не росия.

  2. Поліціанти не мають посвідчень, повноважень і законних причин для перевірки документів.

  3. А яке покарання винесли людям в пагонах?
    Звільнити їх мали в той же день і притягти до кримігальної відповідальності, бо що це за представник закону, який не знає права громадян? А якщо вони закон знають і чинять ганебно, то посадити на довго, бо це є свідомий вчинок злочину!
    Коли у нас почне діяти закон для всіх?
    Ганьба поліції, рабам безмозглим! Зневажав і зневажати буду!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: