ГоловнаВійськова технікаБританія постачатиме Україні нові танки Challenger 2 замість знищених на полі бою

Британія постачатиме Україні нові танки Challenger 2 замість знищених на полі бою

Великобританія поставить Україні 14 танків Challenger 2, але не виключає, що продовжуватиме постачання нових у міру виходу з ладу раніше відправлених.

Подробиці

У британському Міноборони допускають відправку в Україну додаткових танків Challenger 2 для заміни танків “першої партії”, що можуть бути пошкоджені в результаті бойових дій. Це питання поки що на обговорення не винесено, але не виключено, що його буде розглянуто найближчим часом. Принаймні про це говорить голова військового відомства Британії Бен Уоллес.

Міністр поспілкувався з журналістами британських видань і на питання, чи планує Міноборони Сполученого королівства якось заміняти знищені в Україні танки відповів, що припускає відправлення туди нових Challenger 2.

«Чи я допускаю нові танки? Так, я припускаю» – Заявив Воллес.

На сьогоднішній день у складі ЗС Великобританії налічується 227 танків, з яких менше 100 перебувають у боєздатному стані. У першій партії в Україну підуть чотири ОБТ Challenger 2.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: