ГоловнаПравилаУкраїнці будуть змушені перездавати на права: кого стосується нове правило

Українці будуть змушені перездавати на права: кого стосується нове правило

Цікава новина сколихнула мережу інтернет, стало відомо, що чиновники планують замінити водійські посвідчення старого зразка на нові. 

Також відомо, що  водіїв транспортних компаній зобов‘яжуть раз в п’ять років підтверджувати свої права. З таким повідомленням на конференції “Інфраструктурний день” виступила заступник голови комітету ВР з транспорту та інфраструктури Юлія Клименко

За словами Юлії Клименко водіям будуть перевидавати посвідчення кожні 10-15 років. Все буде залежати від слуг народу та ухвалених ними законів у залі Верховної Ради.

По стандартам Європейського союзу, водії транспортних компаній будуть вимушені кожні п’ять років підтверджувати свої права.

Сьогодні водійське посвідчення можна отримати в будь-якому місті України, в незалежності від місця навчання. 

Сервісні центри України обладнані всім необхідним обладнанням для складання іспиту та отримання прав. Нагадуємо, що нещодавно ми писали про зміни, що відбулися в  сервісних центрах країни.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: