ГоловнаВійськова технікаНімеччина передала Україні ще 6 мостоукладальників BIBER і 8 вантажівок Zetros

Німеччина передала Україні ще 6 мостоукладальників BIBER і 8 вантажівок Zetros

Влада ФРН передала Україні машини BIBER для укладання мостів. Поряд із 6-ма мостоукладальниками, до нового пакета допомоги увійшли 8 вантажівок Zetros, медичні аптечки для надання першої допомоги в польових умовах у кількості 20 000 штук і 10 маскувальних сіток у зимовому розфарбуванні.

Подробиці

Вантажні машини Zetros виробляє легендарна компанія Daimler AG. Їхнє цільове призначення і головні особливості – робота в умовах бездоріжжя, висока ремонтопридатність і феноменальна стійкість.

Німеччина передала Україні ще 6 мостоукладальників BIBER і вантажівки Zetros

Сфери використання вантажівок – рятувальні місії, видобуток корисних копалин, будівництво тощо. Передані Україні машини можуть виконувати функції крана, евакуатора, заправника, самоскида, мобільного генератора тощо.

Мостоукладачі BIBER призначені для наведення переправ через водні та наземні перешкоди (річки, озера, струмки, протитанкові рови та інші види природних і рукотворних перешкод). Для потреб армії ФРН вироблено 105 таких машин. Дев’ятнадцять із них вирішено передати Україні.

До нинішнього пакета допомоги увійшли 6 мостоукладачів на платформі Leopard 1. Укладання мосту відбувається горизонтально. Система розрахована на зведення мостів для подолання перешкод завширшки 20 метрів (за рахунок з’єднання воєдино двох алюмінієвих секцій довжиною 11 м кожна). Тривалість процесу – 3 хвилини. Екіпаж мостоукладача – 2 людини.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: