ГоловнаВійськова технікаУкраїнські війська підірвали ще один гігантський російський міномет

Українські війська підірвали ще один гігантський російський міномет

Українська артилерія підірвала російський самохідний міномет 2С4 “Тюльпан” на Донбасі.

Подробиці

72-а механізована бригада повідомила, що знищила російський самохідний важкий міномет, з якого окупанти обстрілювали місцеві будинки та мирних жителів.

2С4 Тюльпан (Тюльпан) — 240-мм самохідний міномет часів холодної війни, призначений для знищення міст.

Основним боєприпасом зброї є осколково-фугасний міномет 53-Ф-864 загальною вагою 130 кг. Підривник GMWZ-7 можна налаштувати або на відстрочену дію, або на детонацію при контакті. У зброї використовується п’ятикомпонентна система метального заряду, яка змінює початкову швидкість від 158 до 362 м/с і забезпечує дальність стрільби до 9650 м. «Тюльпан» також був здатний стріляти снарядами ZBV4 з ядерними боєголовками.

2С4 був розроблений на початку 1970-х років заводом «Уралтрансмаш», а 240-мм мінометна система 2Б8 — Пермським машинобудівним заводом.

2С4 використовувався російською армією під час бойових дій у Чечні та зараз дислокується в Україні. Це була 5-та візуально підтверджена втрата цієї мінометної системи.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: