ГоловнаАвтопригодиВодій Tesla міг переплутати педалі, що призвело до смертельної аварії

Водій Tesla міг переплутати педалі, що призвело до смертельної аварії

Останніми роками безпекова частина Tesla неодноразово зазнавала критики, але, здається, принаймні в одній резонансній смертельній аварії причиною було не що інше, як старомодна помилка водія. Дані, опубліковані в Інтернеті, свідчать про те, що водій просто натиснув не на ту педаль.

Подробиці

Критики швидко звинуватили систему автопілота Tesla, або несправність гальм, після інциденту в листопаді, під час якого принаймні одна людина загинула, а багато інших отримали поранення, коли Model Y на високій швидкості злетіла на вулицю Чаочжоу.

На карколомних кадрах, зібраних разом із записами з кількох камер відеоспостереження, можна побачити, як електромобіль виїжджає на дорогу, потім різко прискорюється, проїжджає повз мотоциклістів та інші транспортні засоби, підрізає одну людину, потім стикається з пікапом, знищуючи його, і, нарешті, з’їжджає з дороги в будівлю.

Китайські ЗМІ цитують слова 55-річного водія, який вижив у аварії та не вживав алкоголю чи наркотиків. У нього була проблема з педаллю гальма автомобіля. Це був не перший випадок, коли власник Tesla в Китаї звинуватив виробника електромобілів у несправних гальмах, але в іншому випадку скаржнику було наказано вибачитися, оскільки факти не підтвердили його скарги.

Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA) у США також дійшло висновку, що повідомлення про раптове прискорення кількох автомобілів Tesla в країні були пов’язані з неправильним натисканням водіями педалі, як, здається, сталося і у смертельній аварії в Китаї.

Дані з реєстратора розбитого автомобіля показують, що акселератор Model Y тримався на 100% перед аварією, досягаючи 164 км/год за п’ять секунд до зіткнення, і що педаль гальма не застосовувалася, але воно було справне. Дані також показують, що на короткий час увімкнувся електронний контроль стійкості автомобіля, який тимчасово сповільнив автомобіль до 159 км/год, але коли він випрямився, то знову прискорився, досягнувши 164 км/год у момент зіткнення.

Деякі коментатори сумніваються, чи справді водій міг випадково тримати не ту педаль так довго, і нам досі потрібно дочекатися остаточного звіту поліції для того, щоб почути офіційну причину звинувачень. Але, здається, ця трагічна аварія зводиться до того, що водій переплутав акселератор з педаллю гальм.

 

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: