ГоловнаПорадиНавіщо в автомобілі взимку потрібно тримати запас солі

Навіщо в автомобілі взимку потрібно тримати запас солі

У бардачку транспортного засобу досвідченого водія, скоріш за все можна знайти один або кілька мішечків з кухонною сіллю. Справа в тому, що сипкий білий продукт – ідеальний засіб проти запотівання лобового скла.

Подробиці

При цьому протирати нічого не треба. Хлорид натрію треба використовувати виключно як сорбент. Якщо говорити більш простою мовою, сіль необхідна для вбирання зайвої вологи.

Як правильно використовувати мішечок із сіллю

Перед тим як залишити машину на подвір’ї на ніч, потрібно дістати мішечок і покласти його прямо перед лобовим склом. Хлорид натрію вбере зайву вологу, що утворюється взимку в салоні автомобіля внаслідок температурного перепаду.

Завдяки цьому конденсат не буде збиратися на скляній поверхні. Замерзати не буде чому.

Таким чином, на внутрішній стороні лобового скла не утворюється крижана кірка. Водієві не доведеться витрачати час на очищення поверхні.

Варто зазначити, що лайфхак із сіллю має набагато більшу ефективність та безпеку використання, ніж застосування спеціальних засобів.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: