ГоловнаПравилаКоли водієві необхідно змінювати свої права

Коли водієві необхідно змінювати свої права

Українські водії мають обов’язково змінювати свої права. Сьогодні в Україні є декілька видів водійських посвідчень, що отримувалися в різні періоди незалежності. В Сервісному центрі акцентують увагу на те, щоб водії стежили за тим, чи можна їм виїжджати на дорогу чи ні.

Адже водіям з тимчасовими правами необхідно обмінювати їх на постійні після закінчення терміну дії. Наступний документ надається на 30 років. Але і поспішати йти до Сервісного центру не потрібно, адже подати заявку на нові права можна лише наступного дня після закінчення терміну дії тимчасових.
Для отримання нового посвідчення під час воєнного часу потрібен лише:

  • паспорт;
  • код (ІПН);
  • прострочене посвідчення водія.

Перездавати водієві нічого не потрібно в тому випадку, якщо за 2 роки він мав не більше двох штрафів. Також під час воєнного стану від юних водіїв, що бажають отримати постійне посвідчення, не потребують медичної довідки.
При цьому в Головному сервісному центрі МВС зауважили, що на період воєнного стану, якщо водій не має можливості обміняти тимчасове посвідчення водія, воно продовжує діяти до кінця воєнного стану.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: