Додаткові БМП-3 отримає новостворена російська 49-та окрема десантно-штурмова бригада

Підпишись на нас:

Російська держкорпорація «Ростех» через своє дочірнє підприємство «Курганмашзавод» оголосила про поставку нової партії БМП-3. Крім цього Ростех оголосив про плани постачати нову 2С38 «Деривація-ПВО» на тому ж шасі для протидії безпілотникам.

Подробиці

За останні два роки на Курганмашзаводі збільшився випуск військової техніки. Щоб підтримати це зростання, у 2022 році компанія запровадила особливий режим роботи, який передбачав наймання понад 2000 працівників — від спеціалістів до базових професій. Незважаючи на ці зусилля, залишається постійна потреба у висококваліфікованому персоналі, особливо на таких посадах, як робота з верстатами та обслуговування обладнання.

У 2023 році Курганмашзавод завершив поставку БМП-3 і БТР-МДМ Міністерству оборони, виконавши контрактні угоди на той рік. Після цієї поставки компанія продовжила виробництво бойових машин піхоти для виконання додаткових замовлень. Це передбачає модернізацію виробничих потужностей і розширення робочої сили для підтримки рівня виробництва.

Незважаючи на те, що Росія зазнає значних втрат бронетехніки в Україні, включаючи, за повідомленнями, 329 одиниць БМП-3, оборонна промисловість країни ініціювала оновлення платформи БМП-3. Ці оновлення спрямовані на автоматизацію та впровадження безпілотних операційних можливостей, підкреслених розробкою БМП-3 «Синиця». На додаток до цього, було збільшено постачання різних типів бронетехніки для російських військових сил для компенсації збільшених втрат БМП-3. Ще, у московитів з’явилась нова тактика в районі Куп’янська — використання вогню з непрямої наводки для знаходження вразливих місць в позиціях ЗСУ.

Про стратегічне значення бойових машин піхоти БМП-3 свідчить і їх майбутнє зарахування до новоствореної 49-ї окремої десантно-штурмової бригади 58-ї загальновійськової армії ЗС РФ. Це бригада, на яку покладено завдання штурмувати українські укріплення та висаджувати вертолітний десант.

Озброєння БМП-3 включає основну 100-мм нарізну пускову установку 2А70, здатну вести вогонь як звичайними снарядами, так і керованими ракетами, доповнену 30-мм спареною гарматою 2А72 і 7,62-мм кулеметом ПКТ. Така установка дозволяє БМП-3 вражати різні цілі, включаючи танки, оснащені динамічною бронею, і повільно рухомі повітряні цілі, такі як вертольоти. Озброєння машини забезпечено автоматичною системою керування вогнем, яка дозволяє вражати цілі на відстані до 4000 м, причому система має ручний і автоматичний режими роботи.

Для захисту та мобільності БМП-3 має корпус і вежу зі зварного алюмінію, що забезпечує стійкість проти вогню стрілецької зброї та осколків снарядів. Конструкція включає рознесену броню як стандартну функцію, з можливістю додаткової динамічної броні для посиленого захисту. Оснащена V-подібним дизельним двигуном УТД-29, БМП-3 може розвивати швидкість до 70 км/год на суші та 10 км/год у воді, чому сприяє система гідропневматичної підвіски, яка дозволяє регулювати кліренс.

Було розроблено у кілька варіантів БМП-3 для виконання різних завдань у російській армії та за її межами. Серед них БМП-3М з оновленим озброєнням і захистом, БММП для морської піхоти, командирська машина БМП-3К і БМП-3Ф, призначена для десантних операцій. Інші спеціалізовані варіанти зосереджені на таких ролях, як розвідка, підйом бронетехніки, протитанкові місії та вогнева підтримка, що демонструє гнучкість і адаптивність платформи для задоволення різноманітних операційних вимог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: