Стало відомо, чому популярний кросовер Ford критикують американці

Підпишись на нас:

Компанія Ford за останні кілька років внесла незначні зміни в кросовер Escape, більш відомий українцям як Kuga. Цей автомобіль сьогодні зустрічається на обмеженій кількості ринків. Наприклад, у Європі Kuga вже не продається, хоча ще нещодавно його ставили в один ряд із найкращими кросоверами.

Подробиці

Нинішній Escape четвертого покоління був випущений в 2019 модельному році і не викликав особливого ентузіазму у фанатів бренду.

Багато американців акцентують увагу на тому, що Escape з точки зору дизайну стає менш привабливим, ніж конкуренти. З огляду на дуже високу конкуренцію в сегменті, ця особливість знижує популярність кросовера.

Всередині водію і пасажиру не пропонується нічого оригінального. Є постійні скарги на те, що складно знайти один із двох підстаканників на центральній консолі, коли на вулиці темно. Для автомобіля цієї цінової категорії Ford було б непогано оточити ці тримачі додатковим освітленням.

Американці розповіли, чому кросовер Ford Escape має покинути ринок

Якість пластику це ще одна проблема. Зокрема, кришка скриньки для рукавичок виглядає дешевою. Загалом, підгонка та оздоблення хороші, але не найкращі у своєму класі. Наприклад, у новітньої Toyota RAV4 ці параметри «на голову вище».

Прискорення у кросовера впевнене, але не приголомшливе. Багато хто воліє мати більше потужності, але Escape, незалежно від комплектації, цього не потребує, оскільки його цільова аудиторія орієнтована на сім’ю.

Інтер’єр в американської моделі оздоблений недорогими матеріалами, що теж робить його менш привабливим, ніж у однокласників. Прямі конкуренти останнім часом стали пропонувати більше преміальних опцій.

На дорозі та в заторах Escape залишається знайомим, впевненим у собі кросовером. Але навіть у версії ST Line він не є спортивним. Тобто переплачувати за цю комплектацію не має сенсу, якщо ви хочете швидкий кросовер середнього розміру.

Американці розповіли, чому кросовер Ford Escape має покинути ринок

Escape, який хоч і програє однокласникам за якістю виконання, як мінімум не поступається їм за ефективністю роботи систем безпеки. Для американського ринку ця обставина відіграє важливу роль.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: