ГоловнаВійськова техніка21 танк Leopard 2 прибуде на Україну цього місяця

21 танк Leopard 2 прибуде на Україну цього місяця

Голова оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що постачання танків Leopard Україні може бути здійснено наприкінці березня. До кінця цього місяця Київ може отримати 18 німецьких і три португальські танки Leopard 2, сказав міністр, виступ якого транслював німецький телеканал Welt.

Подробиці

Я думаю, ми доставимо наші [танки] Leopard, можливо, наприкінці березня – Наголосив Пісторіус.

ФРН оголосила про передачу Києву німецьких танків 7 березня. Загалом Україна має отримати від Німеччини та її партнерів 112 танків.

Пісторіус додав, що вважає таке постачання важкої техніки «своєчасним». У відповідь на критику про «запізніле» рішення Берліна він сказав, що Німеччина не вагалася щодо надання Києву військової допомоги, а «вела переговори».

Україна просила Захід про постачання танків з кінця 2022 року. Канцлер ФРН Олаф Шольц восени пояснював відмову передати Києву німецькі Leopard 2 небажанням загострювати ситуацію.

Раніше Глава Міноборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Варшава готова відкрити сервісний центр із ремонту відправлених Україні танків Leopard 2.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: