Фахівець назвав великий кросовер Ford, який без проблем проїде 2 мільйони кілометрів

Підпишись на нас:

На вторинному ринку машин можна знайти чимало гідних моделей. Так, експерт вирішив звернути увагу користувачів на автомобіль Ford Explorer V. За машину, випущену 10-11 років тому, зараз просять приблизно 600 000 грн. При цьому можна знайти варіант із невеликим пробігом у межах 150 тисяч кілометрів.

Подробиці

Варіанти на дизелі в нашій країні рідкість, купити передньопривідну версію можна тільки в поєднанні з нервовим двигуном на 2,3 літра, що видає потужність у 280 кінських сил. Ресурс його становить лише 200 тисяч кілометрів, при цьому заправляти можна виключно А-100, що виходить накладно.

Фахівець розповів, як обрати найкращий Ford Explorer V з пробігом за 2 мільйони

Експерт рекомендує звернути увагу на машини з атмосферними моторами. Двигуни на 3,5 літра можуть видавати потужність у 249, 294 або 360 кінських сил. При цьому можна використовувати А-92 і при цьому не переживати за силову установку, а ресурс V6 становить 300-400 тисяч кілометрів. Зі слабких місць – ГРМ і водяна помпа.

До повного приводу претензій немає. Варіанти на механічній коробці передач у країні практично не зустрічаються, проте не варто засмучуватися. Автоматична трансмісія досить надійна, перебирання знадобиться після 200-250 тисяч кілометрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: