ГоловнаЕлектроСтало відомо, коли VW презентує свій найдешевший електромобіль

Стало відомо, коли VW презентує свій найдешевший електромобіль

Volkswagen готується представити своє бачення майбутнього та переглянути свою нову «мову дизайну» 15 березня.

Подробиці

Автовиробник тримає подробиці в таємниці, але припустив, що вони приймуть ідею бути «народним автомобілем», оскільки вони позначили свої публікації тегами #VWforthepeople.

Компанія також опублікувала коротке відео, на якому показано ID.5 та ID.4 GTX, а диктор компанії написав:

«Це автомобіль, повний останніх інновацій, готовий вийти у світ, але це ще не Volkswagen». Зворотний відлік починається о 4 і закінчується о 2, а потім з’являється повідомлення «Ще 2, 4 тобі».

Тизери загадкові, але, читаючи між рядків, цілком можливо, що автовиробник натякає на ID.2. Це лише припущення, але планується, що ця модель стане доступним електричним «народним автомобілем», і відео зосереджується на номері 2, показуючи електромобілі.

Якщо цього було недостатньо можливих доказів, шпигунські фотографи нещодавно розкрили, як буде виглядати електромобіль. Модель коротша за ID.3 , тому цілком природно припустити, що вона називатиметься ID.2 або ID.2 Golf.

Ми дізнаємося більше наступного тижня, але в попередніх звітах говорилося, що Volkswagen використає подію, щоб представити концепт, який передбачає серійну модель 2025 року. За чутками, автомобіль коштуватиме 22 500 євро і використовує доступні літій-залізо-фосфатні батареї. Модель також може працювати на оновленій версії платформи MEB, відомої як MEB Plus.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: