ГоловнаВійськова технікаУкраїнська артилерія високоточним ударом знищила російську систему ППО вартістю більше 200 мільйонів...

Українська артилерія високоточним ударом знищила російську систему ППО вартістю більше 200 мільйонів доларів

Повідомляється, що українська артилерія знищила російський зенітно-ракетний комплекс «Бук».

Подробиці

У Clash Report йдеться, що російський ЗРК Бук-М2 був знищений українськими 44-ю артилерійською бригадою в Запорізькій області.

Пускова установка раптово вибухає після ударів високоточної артилерії українських військ. Деякі джерела повідомили, що це може бути остання версія системи «Бук» радянських часів – сучасний зенітно-ракетний комплекс «Бук-М3» 9К37М3.

«Бук» — це самохідний зенітно-ракетний комплекс середньої дальності. Він призначений для боротьби з крилатими ракетами, розумними бомбами, літаками, а також безпілотними літальними апаратами.

Ракетний комплекс може виконувати завдання самостійно та у складі підрозділу ППО, керованого автоматизованою системою управління (АСУ) зенітно-ракетної бригади. Наведення здійснюється термінальною напівактивною радіолокаційною системою самонаведення, яка складається з інерційної лінії передачі даних на середньому курсі та корекції курсу.

В 2021 році вартість базової версії ЗРК «Бук» (система «Бук-М2») близько $225 мільйонів доларів США. Можна припустити, що вартість “Бук-М3” буде більшою, ніж вартість “Бук-М2”.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: