ГоловнаДВЗЗнайдено легендарну «капсулу часу», яку виставили на аукціон за 1,3 мільйона євро

Знайдено легендарну «капсулу часу», яку виставили на аукціон за 1,3 мільйона євро

Історія про те, як з’явився Ferrari 365 GT NART Spyder 1969 року, захоплює, але ви повинні знати, що його творець Луїджі Чінетті-молодший теж вважав його потворним.

Подробиці

В інтерв’ю The Car Experience у 2014 році він назвав автомобіль втраченою можливістю.

«Це могла бути справді класна машина», — сказав Чінетті. «Він їхав дуже добре, просто виглядав трохи дивно. Вийшло не зовсім так, як на малюнках — приблизно на 70% від того, що мало бути, що сумно. Мабуть, це моя вина, тому що я не був достатньо близьким до проекту».

Чінетті сказав, що автомобіль був приблизно на вісім дюймів завищений і що нахил лобового скла, зокрема, скомпрометував форму. Тим часом ніс був натхненний Ferrari 512 BB LM, це зокрема проглядається у фарах, хоча решітка радіатора не робить йому користі.

Ferrari 365 GT NART Spyder

Але зовнішній вигляд затьмарює те, чим насправді мало бути автомобілем-мрією. Чінетті був сином Луїджі Чінетті-старшого, який заснував NART у 1958 році та роками їздив на Ferrari. Його стосунки з брендом зрештою призвели до випуску 25 275 GTB/4S NART Spyder і великої поваги Енцо.

Ferrari 365 GT NART Spyder

Як і його батько, Чінетті-молодший також був гонщиком, який встановлював рекорди швидкості та переміг на перегонах в Ле-Мані. До середини 80-х він хотів створити власний Spyder і вирішив почати з Ferrari 365 GT 2+2 1969 року.

365 GT мав 4,4-літровий двигун V12 і базувався на трубчастому сталевому шасі. З виробленим 801 він був набагато дешевшим, ніж деякі інші моделі для використання в якості бази.

Після того, як оригінальний кузов було знято та замінено алюмінієвим листовим металом, Чінетті-молодший підрахував, що автомобіль важив приблизно на 1000 фунтів менше, ніж із заводу. Завдяки деяким налаштуванням двигуна 275 GTB/4S Nart міг розганятися до 96 км/год за 6 секунд.

Коко вдалося зробити лише два таких автомобіля, і цей був другим. Він провів весь свій термін служби в Німеччині, і, за даними Autogalerie, яка займається продажем, на одометрі його пробігу близько 5000 км.

Звичайно, це рідкісна класична модель у хорошому стані та з малим пробігом, яка має офіційну печатку Ferrari, але чи достатньо цього, щоб витратити на неї 1,3 мільйона євро.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: