ГоловнаПравилаЗа що можуть оштрафувати навесні: найпопулярніші порушення

За що можуть оштрафувати навесні: найпопулярніші порушення

На автомагістралях України, незважаючи на війну, атво стає все більше. Навесні ми вирішили нагадати водіям деякі правила дорожнього руху, щоб вони уникнули штрафів.

Технічна несправність

Після тривалого простою будь-яка техніка може працювати несправною, тому перевірте свою автівку. Адже за керування ТЗ з несправностями передбачено штраф у розмірі 340 гривень (стаття 121 КУпАП). Проте штраф є нестрашним і незначним, а от потрапити через несправність в ДТП – це вже серйозно.

Фари

Наголошуємо, що згідно з п. 9.8 ПДР з 1 жовтня по 1 травня на українських трасах за містом та населеним пунктом необхідно вмикати денні ходові вогні. Дотримання цього правила не лише збереже ваші кошти, а й допоможе уникнути безлічі ДТП.

Якщо інспектори спіймали водія за порушення, то вони складають протокол за ч. 2 ст. 122 Кодексу України. Штрафують в межах цієї статті у розмірі від 425 до 510 гривень. Існує думка, що за даною статтею не можна штрафувати, але це не так, адже представники патрульної поліції продовжують складати протоколи.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: