Ентузіаст відновив «горбатий» ЗаЗ-965 і встановив в нього 1.5-літровий мотор від Alfa-Romeo

Підпишись на нас:

Коли ми згадуємо про старі автомобілі українського виробництва, то у нашій пам’яті постають лише машини з низькою потужністю і не найнадійнішим двигуном. Однак є люди, які вирішують змінити цю ситуацію, втіливши власні мрії в реальність. Так, один автолюбитель з Вірменії вирішив замінити штатний мотор на своєму “Запорожці” більш потужним, італійським двигуном Alfa-Romeo 1.5 потужністю 105 к.с.

Подробиці

У героя цієї новини був Запорожець ЗаЗ-965. Коли батько продав машину в 1998 році, автоаматор мріяв про те, щоб колись купити і відреставрувати цей автомобіль на свій смак.

 ЗаЗ-965

Багато часу знадобилося, щоб знайти відповідний не гнилий екземпляр “Запорожця” для реставрації та подальшого покращення. Коли автомобіль був знайдений, настав момент заміни штатного мотора потужністю 27 к.с. на силову установку від Alfa-Romeo з 1.5-літровим об’ємом та потужністю 105 к.с.

 ЗаЗ-965

Однак, безпосередньо перед цим потрібно було відновити кузов раритету та встановити КПП від 40-ки. Крім того, були куплені та встановлені нові колісні диски та гума. Після фарбування кузова двигун Alfa-Romeo зайняв своє місце під капотом “Запорожця”. Але для правильного функціонування нового двигуна було встановлено рідинну систему охолодження.

 ЗаЗ-965

Далі були виконані роботи зі встановлення збільшеного бензобака, нової проводки та підключення сучасного акумулятора, потужності якого вистачило б для того, щоб запускати роботу двигуна. Нарешті, автомобіль після фарбування набув нового більш цивільного вигляду і став готовим до експлуатації.

У підсумку, цей саморобний “Запорожець” із встановленим двигуном від Alfa-Romeo став не лише чудовим екземпляром автомобільного мистецтва, а й дуже зручним та практичним транспортним засобом для повсякденних поїздок. Завдяки покращеній потужності та швидкості, він може обігнати багато сучасних автомобілів у міському потоці, що не в останню чергу стало можливим за рахунок низької маси моделі.

 ЗаЗ-965

При цьому Запорожець продовжує зберігати свій неповторний ретро стиль. Щоразу, коли власник цього автомобіля сідає за кермо, він насолоджується не лише швидкістю, а й відчуттям своєї творчої унікальності, що робить цей “Запорожець” не просто машиною, а справжнім витвором мистецтва.

 ЗаЗ-965

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: