В Україну відправлять Abrams M1A1, чим ці танки відрізняються від новіших М1М2

Підпишись на нас:

США збираються прискорити постачання танків на Україну за рахунок відправки більш старої модифікації M1A1, а не 30 обіцяних танків М1М2, які обіцяли раніше. Ці танки можуть надійти на службу ЗСУ вже до осені цього року, повідомляє Associated Press.

Подробиці

Постачання танків нової конфігурації зайняло б рік-два, пише газета з посиланням на джерела з числа американських чиновників. Це на брифінгу з журналістами підтвердив офіційний представник Пентагону Патрік Райдер. Відправка M1A1 суттєво скороть строки поставок.

Відправлення української армії більш старих танків Пентагон пояснив ще й тим, що бійцям ЗСУ буде простіше навчитися керувати та обслуговувати ці машини. Очікується, що незабаром про це буде оголошено офіційно.

Танк Abrams M1A1 відрізняється від M1M2 деякими технічними характеристиками. Ось кілька з них:

  1. Озброєння: Abrams M1A1 має більш потужну гармату, яка забезпечує більшу точність та дальність стрільби, ніж M1M2. Крім того, M1A1 може використовувати новітні снаряди, такі як снаряд з бронебійним зарядом з важким ядром (APFSDS), який здатен пробити навіть найбільш захищені бронювальні конструкції.
  2. Захист: M1A1 має більш ефективну систему захисту, яка включає в себе як додатковий бронювальний шар, так і систему активного захисту, яка відбиває ворожу атаку, використовуючи електромагнітні хвилі.
  3. Маневреність: M1A1 має більш потужний двигун, що дозволяє йому розвивати більшу швидкість та забезпечує більшу маневреність. Крім того, M1A1 має покращену систему керування вогнем та керування боєприпасами, що забезпечує більшу ефективність стрільби.
  4. Електронне обладнання: M1A1 має покращену електронну систему, включаючи систему навігації, систему комунікацій та систему керування танком, що дозволяє більш точно та швидко координувати дії на полі бою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: