В задню частину електромобіля Fiat 500e інтегрували сміттєвий бак

Підпишись на нас:

Повністю електричний Fiat 500e — це досить привабливий маленький електромобіль для тих, хто живе у великих містах і шукає щось для коротких поїздок. Як виявилося, він також може використовуватися як крихітна сміттєвозка.

Подробиці

Це звучить досить дивно, але в соц. мережі є фотографія, на якій зображено Fiat 500e сфотографований у Нідерландах з великим сміттєвим баком позаду.

На жаль, ми маємо лише одне зображення автомобіля та дуже мало інформації про нього. По-перше, незрозуміло, чи кришка на контейнері справді функціональна, чи контейнер підроблений і був розміщений туди, можливо, для реклами компанії з утилізації відходів.

Також незрозуміло, хто або яка компанія насправді відповідала за встановлення урни, але, схоже, вона була налаштована спеціально для Fiat і навіть має гумові ущільнювачі по краях, щоб авто залишалось водонепроникним.

Само собою зрозуміло, що аеродинаміка автомобіля з таким доповненням погіршилась і що в результаті його радіус дії, ймовірно, також зменшився. Це не ідеально для такого транспортного засобу, як 500e , оскільки моделі початкового рівня з акумулятором ємністю 24 кВт/год можуть проїхати лише 185 км на одній зарядці зарядці. Fiat також продає 500e з більшою батареєю на 42 кВт/год, завдяки якій її запас ходу збільшується до 320 км.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: