ГоловнаПорадиЯка оптимальна швидкість для зменшення витрати палива: експерти назвали цифру

Яка оптимальна швидкість для зменшення витрати палива: експерти назвали цифру

Існує термін “оптимальна швидкість”, але жоден водій не назве єдиного показника, в кожного він свій. Деякі водії говорять, що: “потрібно відчути швидкість”, але юним водіям це зробити складно.

Якщо пошукати на просторах інтернету цю інформацію, то можна зустріти цифру 70 км/год. Але чи дійсно це оптимальна швидкість?

Відомо, що швидкість залежить від двигуна, коробки передач і не тільки, адже витрата авто залежатиме від навантаження на двигун при певній швидкості.

Тому потрібно підтримувати на будь-якій передачі оптимальні обороти двигуна, щоб навантаження на двигун у кожний момент часу, незалежно від швидкості, залишалося на рівні максимального ККД. Саме через це більшість вважає швидкість 70 км/год оптимальною, адже вона дозволяє їхати з мінімальною витратою палива безвідносно обсягу двигуна авто.

В сучасних моделях авто визначити оптимальну швидкість можна завдяки бортового комп’ютера. Варто пам’ятати, що в кожної моделі вона власна. Цей гаджет допоможе розрахувати показник при якому швидкість може бути і вищою за 70 км/год, а витрата палива залишатиметься незмінною.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: