ГоловнаПорадиТоп 5 факторів, що збільшують витрату палива в авто

Топ 5 факторів, що збільшують витрату палива в авто

Щоразу на АЗС водієві потрібно залишити кругленьку суму, щоб заправити свого “залізного коня”. Тому ми вирішили запитати в експертів про найдієвіші методи економії пального.

Що прискорює втрату палива

  1. Мультимедіа – якщо ви прихильники гучної музики в салоні авто, то ваш бак швидше буде порожніти. Адже саме велика гучність, підсилювачі та сабвуфери стають причиною серйозної витрати палива.
  2. Світлотехніка – не забувайте вчасно вимикати світло фар, адже недоцільне використання світла може негативно позначитися на вашому гаманцю.
  3. Кондиціонер та клімат-контроль – звісно, що надмірне використання такого функціоналу зменшує вміст вашого паливного баку. За можливості відмовтеся або скоротіть використання даних функцій.
  4. Піч – всім відомо, що використання пічки “палить” бензин більше, ніж хотілося.
  5. Підігрів сидінь – це приємна та бажана функція, але вона збільшує витрату палива. Тому використовуйте її лише за нагальної потреби.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: