ГоловнаВійськова технікаКанада скоро відправить в Україну танки Leopard 2

Канада скоро відправить в Україну танки Leopard 2

Канада найближчими тижнями надішле в Україну чотири своїх танки Leopard 2 німецького виробництва, оголосила міністр оборони Канади Аніта Ананд під час прес-конференції 26 січня.

Подробиці

Таким чином Канада стала останньою країною, яка пообіцяла важке озброєння Україні, пише The Globe and Mail.

Танки будуть поставлятися із запчастинами та боєприпасами, а також Канада надасть тренажери для навчання. Крім того, за словами Ананд, країна може надсилати більше Leopard у майбутньому.

«Ця пожертва разом із внесками союзників і партнерів суттєво допоможе збройним силам України, які героїчно борються, захищаючи свободу та суверенітет своєї країни», — сказала вона. «Ці танки дозволять Україні звільнити ще більше своєї території та захистити свій народ від жорстокого вторгнення Росії».

Канада оголосила про своє рішення після того, як 25 січня Німеччина пообіцяла надати Україні свої танки Leopard 2, а також дозволила іншим країнам реекспортувати в Україну свої Leopard німецького виробництва.

Загальна мета союзників надали Україні 88 Leopard-ів німецького виробництва, які складали б два батальйони, ще 31 танк Україна отримає від США.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: