ГоловнаВійськова технікаЗбройні сили України незабаром отримають САУ "Богдана"

Збройні сили України незабаром отримають САУ “Богдана”

Стало відомо, що Збройні сили України отримають підтримку на полі бою у вигляді української САУ “Богдана”.

“Богдана” – перша самохідна гаубиця у так званому “натівському” калібрі 155 мм. Розробку артилерійської системи 2С22 “Богдана” почали у 2016 році.

САУ “Богдана” була вперше продемонстрована у липні 2018 року. Після проведення всіх необхідних державних випробувань та прийняття “Богдани” на озброєння очікувалося розгортання її серійного виробництва.

Наприкінці січня 2022 року, перед російським повномасштабним вторгненням, було повідомлено, що “Богдана” успішно пройшла попередні вогневі випробування здійснивши 450 пострілів на дальність 42 км. Надалі артилерійську установку використовують для ураження позицій російських окупантів в Україні.

Планувалося, що на “Богдані” буде встановлено повноцінну цифрову систему керування вогнем та автомат заряджання.

Перші поставки серійних українських самохідних артилерійських установок “Богдана” на фронт очікуються до середини весни.

Про це у одному із своїх інформаційних зведень поділився Міністр оборони Олексій Резніков.

“У нас дуже важлива українська “Богдана”. Я уклав перші контракти і вони [виробники] вже обіцяють перші поставки робити найближчими місяцями”, – розповів Резніков про замовлення нових українських артилерійських систем.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: