ГоловнаВійськова технікаУкраїнська артилерія підірвала нову російську систему радіоелектронної боротьби

Українська артилерія підірвала нову російську систему радіоелектронної боротьби

Українські військові заявили, що знищили нову російську систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) “Палантин”.

Подробиці

Також оприлюднена аерофотозйомка, на якій видно, як нещодавно прийнята на озброєння система РЕБ «Палантин» знищується українськими ударами.

Відео було отримано від 128-ї гірничо-штурмової бригади, також відомої як 128-а окрема гірська Закарпатська бригада, у заяві стверджується, що на відео видно:

«Новітній російський комплекс РЕБ «Палантин», знищений вогнем високоточної артилерії».

Palantin в основному призначений для виявлення та глушіння систем радіозв’язку та електронної розвідки противника на смузі завширшки 1000 км.

Нова система радіоелектронної боротьби була прийнята на озброєння російської армії в 2019 році.

12 березня 2019 року на своєму веб-сайті Міністерства оборони Росії (МО) повідомило, що система може використовуватися для дискретного наведення на радіочастотні об’єкти, створення смуг пропускання та специфічних частотних перешкод, а також виявлення протилежних форм РЕБ.

“Палантин” також можна об’єднати з різними системами РЕБ і радіоелектронної розвідки в єдину скоординовану мережу для підвищення ефективності, пояснили в Міноборони.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: