Армія США представила концепт нової бойової машини

Підпишись на нас:

Армія США опублікувала «концепт» своєї бойової механізованої машини піхоти наступного покоління, яка має замінити застарілу M2 Bradley.

Подробиці

Позначена як бойова механізована машина піхоти XM30, ця інноваційна гусенична платформа передбачається як комплексна модернізація, спрямована на усунення технологічних обмежень її попередниці.

M2 Bradley, який надійшов на озброєння в 1981 році, служив потужною бойовою машиною піхоти, перевозячи війська по полях битв і надаючи життєво важливу підтримку силам, що вийшли з броні. Однак із прогресом у військових технологіях потреба у більш технологічно досконалій та універсальній заміні стала вкрай необхідною.

XM30 розроблений як гусеничний транспортний засіб з упором на розвідку, що пропонує покращений захист, транспортні можливості та вогневу міць зі стрілецької зброї для підрозділів. Незважаючи на те, що детальний дизайн ще не завершено, ключові функції були визначені для потенційних постачальників, щоб включити їх у свої прототипи. Серед них простір для двох операторів і місткість для шести додаткових осіб, 50-мм гармата, дистанційна вежа та протитанкові керовані ракети. Озброєння на XM30 налаштовано на включення передових датчиків і систем управління вогнем.

Опубліковане концептуальне зображення, хоча й навмисно неупереджене щодо конкретних підрядників, дає змогу зазирнути у футуристичне, добре захищене та грізне шасі, яке, ймовірно, вплине на остаточний дизайн XM30. Наразі проект проходить ретельну оцінку та конкурс, за контракт змагаються General Dynamics Land Systems та консорціум на чолі з American Rheinmetall Vehicles.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: