Росія розгорнула нову шахтну гіперзвукову ракету «Авангард»

Підпишись на нас:

Міністерство оборони РФ повідомило про переозброєння ракетного комплексу «Ясненська» на нову гіперзвукову ракету шахтного пуску «Авангард».

Подробиці

Разом з цим оголошенням було оприлюднено кадри, які продемонстрували складний процес завантаження міжконтинентальної балістичної ракети в шахтну пускову установку за допомогою гідравлічного механізму зі спеціалізованого транспортно-завантажувального блоку.

Згідно з повідомленням міністерства, ці складні технологічні операції тривали кілька годин. За повідомленнями, станом на 2022 рік шість підрозділів «Авангард» перебували на службі.

Посилаючись на джерела в Міністерстві оборони Росії, головна особливість системи «Авангард» полягає в її гіперзвукових можливостях, спрямованих на ефективне перевершення протиракетної оборони супротивника. Система може похвалитися гіперзвуковою керованою боєголовкою, яка, як повідомляється, дає потужність вибуху в діапазоні від 800 кілотонн до двох мегатонн.

«Авангард» використовує МБР УР-100Н УТТХ як ракетний прискорювач, щоб підняти гіперзвуковий розгінно-плануючий апарат на відповідну висоту та швидкість. Після розгону зброя з незалежним маневром повертається по небалістичній траєкторії до своєї цілі. Ця характеристика чітко відрізняє гіперзвукову зброю, таку як «Авангард», від традиційних міжконтинентальних балистичних ракет, пропонуючи менш передбачувані траєкторії польоту та ознаки після запуску, що ускладнює її виявлення, відстеження або взаємодію з системами протиракетної оборони.

Ця непередбачуваність зменшує завчасне попередження супротивника та обмежує можливості для переміщення критично важливих активів або створення відповіді на вхідний удар.

1 коментар

  1. Та ты шо?ужас какой..только вся фигня в том,что пакости убогий плешивый коротышка делает молча..если начинает кидать понты гопника,ложить на него можно большой и толстый..мало ли чего он там загрузил?бревно какое нить..или ракеты,но они не летают..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: