Новий Nissan Patrol: який вигляд матиме черговий “вбивця” Land Cruiser 300

Підпишись на нас:

Nissan готується до прем’єри нового покоління свого рамного позашляховика Patrol. Прем’єра машини має відбутися вже наступного року. Який вигляд матиме новинка японської марки, якій належить кинути виклик Toyota Land Cruiser 300, показали австралійські незалежні дизайнери.

Подробиці

Останніми місяцями прототипи Patrol активно тестують у США (під ім’ям Armada), а також на Близькому Сході, що натякає на близькість прем’єри позашляховика. Очікується, що презентація машини відбудеться вже в середині 2024 року, а продажі почнуться ближче до осені.

Судячи з рендерних зображень, викладених у Мережу, новий “Патрол” зазнає еволюції дизайну, отримавши суворіші лінії. Машині дістанеться переглянута передня частина кузова, інша корма, а також боковини, що нагадують позашляховики Range Rover.

Частина змін відбудеться і всередині автомобіля, де очікується поява великих дисплеїв мультимедійної системи та цифрової комбінації приладів, а також оновленого оздоблення та сучасної передньої панелі.

Nissan Patrol нового покоління (Y63): який вигляд матиме черговий "вбивця" Land Cruiser 300

У майбутній генерації (Y63) Nissan Patrol доведеться позбутися мотора V8, як це зробили нещодавно його головні конкуренти Toyota Land Cruiser 300 і Sequoia, Ford Expedition і Jeep Wagoneer. Замість 8-циліндрового “атмосферника” позашляховик обзаведеться двигуном V6 з подвійним турбонаддувом, що видає близько 426 кінських сил.

Про ціни поки що говорити рано, але австралійське видання “CarExpert” очікує, що базова вартість Patrol у новому поколінні наблизиться до бар’єру в 100 тисяч доларів або, можливо, навіть перевищить його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: