Україна отримує від ОАЕ позашляховики Toyota Land Cruiser J79

Підпишись на нас:

1 лютого 2024 року в рамках міжнародної ініціативи підтримки Україна отримала від уряду Об’єднаних Арабських Еміратів 50 автомобілів швидкої допомоги підвищеної прохідності. Ця пожертва була скоординована у співпраці з Фондом Олени Зеленської та Міністерством охорони здоров’я України для вирішення нагальних медичних потреб в країні.

Подробиці

Ці транспортні засоби, створені на базі Toyota Land Cruiser J79, були адаптовані для використання як машини швидкої допомоги. Завдяки 4,0-літровому двигуну V6 потужністю 250 кінських сил ці машини швидкої допомоги обладнані для навігації в складних умовах бездоріжжя. Їхнє медичне обладнання включає кисневі балони, кардіомонітори, дефібрилятори, електрокардіографи та апарати штучної вентиляції легенів, що дозволяє здійснювати широкий спектр екстрених втручань.

Дані автомобілі швидкої допомоги були розподілені в різні регіони України, з особливим акцентом на районах, які найбільше постраждали від війни. Вони призначені для підвищення можливостей екстреного медичного реагування в складних умовах.

Ця ініціатива є частиною серії зусиль, спрямованих на зміцнення екстрених служб в Україні, включаючи надання ресурсів та обладнання, адаптованих до викликів поточного контексту. З початку повномасштабної війни Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) надають допомогу постраждалим в Україні, включаючи внесок у розмірі 100 мільйонів доларів США для підтримки цивільного населення України. Також було розпочато операцію «повітряний міст», яка передбачала відправку 12 літаків із приблизно 714 тоннами гуманітарної допомоги, основними продуктами харчування, медичними матеріалами, 2520 генераторами, 33 машинами швидкої допомоги, 2500 ноутбуками та 10 000 шкільних ранців. Крім того, ОАЕ відправили до Польщі та Румунії корабель із 250 тоннами гуманітарної допомоги, включно з ковдрами, предметами особистої необхідності та лампами, для подальшого транспортування на територію України.

Країна також здійснила повітряні перевезення гуманітарних товарів для допомоги українським біженцям у сусідніх країнах, таких як Польща, Молдова та Болгарія. Ця акція відображає міжнародну співпрацю, спрямовану на підтримку України в подоланні наслідків війни та зміцнення її системи екстреної медичної допомоги.

Toyota Land Cruiser J79 — міцний і надійний позашляховик-пікап, відомий своєю міцністю та продуктивністю. Він оснащений двигуном V6 потужністю 231 кінську силу, 5-ступінчастою механічною коробкою передач і повним приводом (4×4) для відмінної прохідності по бездоріжжю. При розмірах 5 метрів в довжину, 1,8 метра в ширину і 1,9 метра у висоту, з колісною базою 3180 мм, він може витримати загальну вагу 3200 кг. Серія 70, до якої він належить, відома своєю легендарною надійністю в складних умовах. Доступний з дизельними двигунами 4,2 л і 4,5 л, J79 пропонує варіанти потужності від 170 к.с. до 202 к.с., надаючи пріоритет економії палива. Ці особливості роблять його ідеальним вибором для позашляхових місій швидкої допомоги та реагування на надзвичайні ситуації, поєднуючи вражаючі можливості бездоріжжя з надійністю та довговічністю, необхідними для рятувальних та екстрених операцій​​​​​.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: