ГоловнаЕлектроФотографії всіх автомобільних новинок, які представили на CES 2023

Фотографії всіх автомобільних новинок, які представили на CES 2023

Протягом двох років виставка CES проходила майже непомітно через «ковідні обмеження». Але цього року, Consumer Electronics Show знову показала колишню силу.

Крім інтелектуальних холодильників, телевізорів і найновіших фотоапаратів, численні представники автомобільної промисловості тепер змішуються з натовпом експонентів: від відомих виробників, включаючи BMW, VW, Mercedes, Stellantis і GM і до невеликих стартапів, а також експертів-постачальників Forvia, ZF і Continental. Їх усіх хвилює одне питання: як ми завтра будемо їздити?

BMW показує iVision Dee

BMW справляє великий фурор на виставці CES, а генеральний директор Олівер Зіпс навіть виступив із вступною доповіддю в середу ввечері – можливо, це найвідоміша промова за всю подію. У центрі уваги дослідження iVision Dee, яке показує, як реальність і віртуальний світ дедалі більше об’єднуватимуться. Автомобіль за рахунок покриття e-ink може змінювати свій колір на будь-який з 32 відтінків.

BMW показує iVision Dee

VW вперше представив електричний Passat

VW ID.7 також досить «божевільний». Ще до офіційної прем’єри влітку електричний Passat представлений у Лас-Вегасі з яскравим камуфляжем, яким можна керувати індивідуально. Електролюмінесцентна технологія, продемонстрована на даному електромобілі ще далека від готовності до серійного виробництва, але вона завжди вражаюча.

Volkswagen ID.7

Peugeot з потенціалом для серійного виробництва

Ще один автомобіль, який привертає увагу: Peugeot Inception. Концеп-кар базується на новій електричній платформі, яка використовуватиметься на всіх Peugeot Stromer з 2023 року.

Навіть якщо концепт-кар виглядає, як щось дивне, французи обіцяють: серійна версія з’явиться в 2025 році.

Всі інші інновації CES ви можете знайти в галереї картинок нижче:

Підпишіться на нас: Google News | | |

Образцов Микита
Образцов Микита
Пишу про ринки автомобілів, новинки в електросегменті і автомобілі з класичними ДВС, а також розповім цікаві лайфхаки, які зроблять життя автолюбителів більш комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: