ЗСУ показали колісні американські броньовані машини Stryker

Підпишись на нас:

Збройні сили України публічно продемонстрували нещодавно отримані американські колісні бронемашини 8×8 Stryker, повідомляє «Мілітарний».

Подробиці

У повідомленні у соцмережах 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ з’явилися зображення, на яких українські війська демонструють кілька бойових машин Stryker. Ці українські десантники мають на озброєнні модифіковані версії бронетранспортера M1126 Stryker, оснащені дистанційно керованою кулеметною вежею M151 Protector з великокаліберним кулеметом M2.

Stryker — сімейство восьмипривідних бойових машин компанії General Dynamics Land Systems (GDLS). Машини Stryker мають надійний броньовий захист, можуть розвивати швидкість 100 км на годину, мають уніфіковані деталі та здатність до самовідновлення, а також центральну систему накачування шин.

Броньована машина Stryker

Ці універсальні транспортні засоби відіграють вирішальну роль у транспортуванні особового складу на передову, підвищуючи мобільність та вогневу міць українських сил на полях битв.

Україна отримала бронетехніку Stryker у рамках минулорічного пакету військової допомоги на суму 2,5 мільярда доларів, який США оголосили Україні 20 січня 2023 року. Цей пакет включав 90 бронетранспортерів Stryker та 20 колісних мінних катків, відомих як Light Weight Mine Roller. (LWMR). Про додаткову поставку бронетехніки Stryker було оголошено в липні 2023 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: