ГоловнаВійськова технікаПольща замовляє більше танків Abrams

Польща замовляє більше танків Abrams

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак підписав угоду на придбання додаткових танків Abrams на 1,4 мільярда доларів.

Подробиці

Міністр оборони Польщі підписав угоду на військовій базі у Весолі поблизу Варшави в середу. Угода передбачає поставку 116 танків M1A1 Abrams із відповідним обладнанням і матеріально-технічним забезпеченням, починаючи з цього року.

Угода передбачає постачання 116 танків M1A1 ABRAMS, які будуть адаптовані до потреб Збройних сил Польщі, разом із супутнім обладнанням, включаючи:

  • 12 евакуаційних машин M88A2 HERCULES;
  • 8 систем M1074 Joint Assault Bridge;
  • 6 командних машин M577;
  • 26 майстерні нового покоління для технічного обслуговування (NG SECM) на шасі HMMWV;
  • навчальний та логістичний пакет.

Контракт є першим етапом проекту, який також включає значну кількість сучасних типів боєприпасів, а також навчальних боєприпасів відповідно до максимального обсягу контракту, затвердженого Конгресом США. Зазначені замовлення, в тому числі підкаліберні бронебійні або багатоцільові програмовані боєприпаси, виконуватимуться послідовно.

Угода стала продовженням минулорічної угоди про придбання 250 модернізованих танків M1A2 Abrams і 26 евакуаційних машин M88A2 HERCULES.

Танки M1 Abrams перевірені в бойових діях і наразі є основним бойовим танком армії США. Очікується, що в Польщі танки значно посилять регіональну безпеку та спроможність коаліції.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: