ГоловнаВійськова технікаПризначені для України американські бойові машини Stryker прибули в Німеччину

Призначені для України американські бойові машини Stryker прибули в Німеччину

У Німеччину прибули 90 одиниць американських бойових машин Stryker, які влада США відправили українській армії. Із Німеччини військова техніка поїде до нас.

Подробиці

Американські бойові машини Stryker призначені для оснащення створених відповідно до введеної на початку 2000-х років в армії США концепції Brigade Combat Team механізованих бригад. Подібна військова техніка призначена для застосування в ході конфліктів низької інтенсивності.

Stryker здатний транспортувати мотопіхотні підрозділи до ліній бойового зіткнення, а також підтримувати їх вогнем після спіщування. Бойові машини цього типу в американській армії є проміжною машиною між танками і бронеавтомобілями типу “Хамві”.

Військова техніка цього типу застосовувалася в бойових операціях під час війни в Іраку в період з 2003 по 2011 роки. Кількість втрачених бойових машин Stryker військового командування американської армії не озвучує, однак відомо, що за одну неділю боїв було знищено 5 одиниць військової техніки цього типу.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: