ЗСУ отримають першу партію з 10 канадських панцерників ACSV 8×8

Підпишись на нас:

Під час 21-ї зустрічі Контактної групи з питань оборони України, організованої міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Дж. Остіном III, Білл Блер, міністр національної оборони Канади оголосив, що перші 10 із 50 броньованих машин бойової підтримки (ACSV), які Канада передасть Україні, цього літа буде доставлено до Європи. Влітку українців навчатимуть на бронетехніці, а восени бойові машини переїдуть в Україну. Ці транспортні засоби створені компанією General Dynamics Land Systems Canada у Лондоні, Онтаріо.

Подробиці

Armored Combat Support Vehicle (ACSV) — це сучасна ініціатива General Dynamics Land Systems-Canada (GDLS-Canada) для постачання канадській армії нового парку бронетехніки. Проект передбачає виробництво 360 ACSV на базі платформи LAV 6.0. Ці машини призначені для заміни старих парків, таких як гусенична легка броньована машина M113 (TLAV) і LAV II Bison. ACSV виконуватимуть різні ролі, включаючи транспортування військ, машини швидкої допомоги, командні пункти та мобільні ремонтні підрозділи, збільшуючи можливості Збройних сил Канади як усередині країни, так і за кордоном.

Контракт на суму приблизно 2 мільярди доларів США було укладено у вересні 2019 року, а виробництво почалося наприкінці літа 2020 року. Поставки цих транспортних засобів планується продовжити до лютого 2025 року. ACSV мають надавати важливу підтримку в ряді військових операцій, від надання допомоги при стихійних лихах до місій підтримки миру. Цей проект спрямований не лише на підвищення оперативної готовності канадських збройних сил, але й на підтримку канадських робочих місць і технологічних інновацій у багатьох провінціях.

Броньована бойова машина підтримки (ACSV), розроблена компанією General Dynamics Land Systems-Канада, побудована на шасі LAV 6.0, відомому своєю надійною конструкцією та розширеними можливостями мобільності. Ця платформа має вирішальне значення для того, щоб машина могла переміщатися по різних місцевостях, що робить її дуже ефективною для різноманітних військових операцій. Програма ACSV включає кілька варіантів для виконання різних функцій у Збройних силах Канади, таких як перевезення військ/вантажів, машини швидкої допомоги, командні пункти, інженери, радіоелектронна боротьба, технічне відновлення та мобільні ремонтні групи. Кожен варіант адаптований для задоволення конкретних оперативних потреб, забезпечуючи гнучкість у різних сценаріях бойової підтримки.

Транспортні засоби оснащені вдосконаленим броньовим захистом, що покращує захист від балістичних і вибухових загроз. Це значне оновлення в порівнянні зі старими моделями, що забезпечує кращу безпеку для військ. Крім того, інтеграція сучасних систем зв’язку та управління розширює оперативні можливості ACSV, забезпечуючи ефективну координацію та командування під час місій.

Про Канаду

Українська оборонна контактна група (UDCG) була створена міністром оборони Сполучених Штатів у квітні 2022 року, щоб дозволити членам Альянсу та партнерам синхронізувати пожертвування, проводити консультації та координувати військову допомогу Україні та нарощувати спроможності ЗСУ. Канада є одним із членів коаліції бронетанкових, повітряних сил і безпілотників UDCG.

З лютого 2022 року Канада виділила понад 4 мільярди доларів військової допомоги Україні. Це включає в себе основні бойові танки Leopard 2, броньовані машини бойової підтримки, протитанкову зброю, стрілецьку зброю, гаубиці M777 і відповідні боєприпаси, камери безпілотників з високою роздільною здатністю, зимовий одяг тощо. Канада також робить внесок у багатонаціональні зусилля з підготовки пілотів, обслуговування та підтримки українських F-16.

З сьогоднішніми оновленнями загальна обіцяна Канадою підтримка України перевищує 9,5 мільярдів доларів різноманітної допомоги з початку 2022 року. Сюди входять нещодавні зобов’язання прем’єр-міністра в липні щодо продовження та розширення операції REASSURANCE, яка є частиною стратегії НАТО з оборони та стримування у Східній Європі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: