ГоловнаВійськова технікаУкраїнський безпілотник FPV атакував російський ТОС-1А «Сонечко»

Український безпілотник FPV атакував російський ТОС-1А «Сонечко»

Український безпілотник FPV врізався в жахливу російську термобаричну артилерійську систему ТОС-1А на Донбасі.

Подробиці

На записах безпілотника, оприлюднених Службою безпеки України (СБУ) 8 березня, видно, як дрон FPV летить прямо в російську реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) ТОС-1А.

Відео поширили з підписом: «Бійці Центру спеціальних операцій «А» СБУ спалили російську важку вогнеметну систему «Солнцепьок» прямо в момент її пострілу».

ТОС-1А «Солнцепьок», або «Сонечко», — важка термобарична реактивна система залпового вогню російського виробництва. Вона загалом схожа на реактивні системи залпового вогню, однак стріляє різними типами ракет і має значно меншу дальність стрільби.

Бойова машина оснащена обертовою пусковою системою, здатною утримувати до 24 некерованих термобаричних ракет, які можуть бути запущені протягом 6-12 секунд. Боєприпаси ТОС-1А викидають велику хмару горючого газу та викликають потужні вибухи.

Жахлива артилерійська система була створена для ураження укріплених позицій противника, легкоброньованої техніки та транспорту, особливо на відкритій місцевості.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: