ГоловнаВійськова технікаЯпонія може поставити в Україну РСЗВ MLRS

Японія може поставити в Україну РСЗВ MLRS

Командування японських сухопутних сил запропонувало поставити Україні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) MLRS (Multiple Launch Rocket System). Їх мали намір зняти з озброєння до 2029 фінансового року, повідомляє Nikkei.

Подробиці

Видання зазначає, що рішення не ухвалене, оскільки закон Японії забороняє експорт озброєнь до зон конфліктів. При цьому, за даними уряду та правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП) Японії, нині посилюються позиції прихильників перегляду такої заборони. Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда вже заявив, що влада країни готова переглянути питання.

Об’єднання депутатів парламенту від ЛДП було створено у лютому, вони виступали за активніший експорт озброєнь. Зараз Японія може постачати зброю лише в ті країни, з якими спільно її розробляє та виробляє. До цієї категорії фактично потрапляють лише США.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: