На АЗС пояснили, чому заправка при мінімумі палива в бензобаку авто може бути небезпечною

Кожен водій відвідує АЗС на регулярній основі, однак, дехто вважає за краще заправлятися на регулярній основі, підтримуючи рівень пального в баку на середині. Інші ж, навпаки, завжди тягнуть ледь не до останнього, коли вже загорається контрольна лампа нестачі палива.

Підпишись на нас:

Чому ж зайвий раз не слід доводити рівень пального до критично низького показника, коли вже загоряється відповідний індикатор на приладовій панелі…

Насправді тут усе доволі просто. Але почати хотілося б із відповіді на запитання, скільки палива залишається в баку автомобіля, коли загоряється відповідний індикатор.  Все залежить від конкретної моделі ТЗ, але в середньому це відповідає значенню у 8 – 10 літрів.

Як показує практика, в сучасних реаліях такої кількості палива буде цілком достатньо, щоб подолати відстань у 50 – 100 кілометрів залежно від супутніх обставин. Однак краще заправитися в цій ситуації якомога швидше аби зовсім не доводити до сильного падіння рівня пального. Проте в даному випадку все впирається в якість палива, що реалізується в межах України. На практиці вона нерідко залишає бажати кращого.

Як підсумок, на дні паливного бака в будь-якій машині накопичується осад, що складається з різного сміття, домішок та інших відкладень, що посилюється з роками в процесі експлуатації транспортного засобу. У цій ситуації доцільно заправлятися, щоб завжди мати запас пального в 20 – 30 літрів, якщо йдеться про експлуатацію машини в межах міста. Якщо ж доводиться здійснювати тривалу поїздку, то краще запастися пальним, заправивши бак до повного рівня.

Так чим же небезпечний цей весь осад, який з роками накопичується в баку, якщо в машині передбачений паливний фільтр, який по ідеї не буде пропускати сторонні частинки в систему. На практиці все виглядає дещо інакше. Паливний фільтр може дуже швидко засмітитися, що призведе до неминучого проникнення всякого сміття і осаду в систему. Далі все це потрапляє в камери згоряння або осідає на форсунках, перешкоджаючи нормальному розпорошенню пального.

Таким чином, власник автомобіля може потрапити на дорогий ремонт, пов’язаний з паливною системою або з двигуном загалом. Це не найкращий збіг обставин, адже це може потребувати серйозних вкладень. Набагато простіше в цьому разі підтримувати рівень пального в межах 20-30 літрів, тим паче, що перевірені АЗС з непоганим за якістю паливом зараз присутні на кожному кроці. Автомобілістам же простіше зайвий раз не лінуватися або грамотно планувати свій власний бюджет, щоб на поповнення запасів пального завжди були гроші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: